خدمات آنلاین افزایش رتبه و آمار شما

در شبــکه هــای اجتمــاعی

صفحه های اجتماعی خود را به ما بسپارید

نگران دنبال کنندگان و مشتریان خود در فضای مجازی نباشید ، در پنل های هوشمند لاوین اس ام اس با امنیت و سرعت بالا می توانید مشتریان و دنبال کنندگان خود را در شبکه های اجتماعی افزایش دهید.تمامی سرویس ها به صورت فوری و کمتر از 24 ساعت انجام میشود.

بدون نیاز به پسورد

کلیه سفارشات و درخواست های شما به صورت کاملا امن ، بدون نیاز به وارد کردن پسورد پیج یا صفحه خود در سامانه انجام می گردد

تعرفه های مناسب

ضمن ارائه خدمات کلیه شبکه های اجتماعی موجود مفتخر هستیم بهترین تعرفه های ممکن و موجود در بازار را به شما کاربران ارائه می نماییم

وب سرویس

دسترسی وب سرویس بر روی کلیه حساب های سامانه فعال می باشد و می توانید از سایت یا نرم افزار خود به ثبت و مدیریت سفارشات بپردازید

تعرفه خدمات

جهت مشاهده کامل تعرفه ها و تخفیف ها هم اکنون در سامانه به صورت رایگان ثبت نام کنید

نماینده لاوین اس ام اس شوید

شما می توانید با دریافت پنل نمایندگی لاوین اس ام اس تحت برند خود اقدام به فعالیت نمایید.
ضمن دریافت تعرفه های مناسب تر می توانید کلیه بسته ها و خدمات را با قیمت دلخواه خود ارائه نمایید.
جهت دریافت پنل نمایندگی می توانید به صورت رایگان در سامانه ثبت نام کنید و پس از عضویت در سامانه حساب خود را به حساب نمایندگی ارتقا دهید و از امکانات نمایندگی به صورت کامل بهره مند شوید .

سوالات متداول

در صورتی که سوالات و شبهات شما رفع نشد می توانید هم اکنون با کارشناسان ما تماس بگیرید

پس از ثبت سفارش چه مقدار زمان میبرد تا سفارش انجام شود ؟

اکثر سرویس های سامانه به صورت آنلاین پس از ثبت سفارش شروع می گردد و سایر سرویس ها نیز با گذشت مدت زمان کم تایید و شروع می گردد .به صورت کلی 90 درصد سفارشات حداکثر تا 24 ساعت پس از ثبت سفارش انجام می گردد .

در هنگام ثبت سفارش چه وظیفه ای بر عهده کاربر است ؟

شما باید لینک صفحه ، پیج یا کانال خود را به صورت عمومی ثبت نمایید و پروفایل شما خصوصی یا Private نباشد و همچنین تا پایان انجام سفارش توسط سیستم از هرگونه تغییر در لینک و پروفایل صفحه ، پیج یا کانال خود خودداری نمایید زیرا در این صورت سفارش شما کنسل و هزینه ای بازگشت داده نخواهد شد .

مقدار ریزش فالوور یا ممبر خریداری شده چه مقدار است ؟

ریزش یا به عبارتی همان لفت دادن فالوور ها یا ممبر ها از صفحه ، پیج یا کانال شما بستگی به نوع سفارش شما دارد که در هنگام سفارش هر سرویس در بخش توضیحات سرویس به صورت کامل نوشته شده است .

آیا می توان از این سیستم برای مسابقات استفاده کرد ؟

بله ، شما می توانید به راحتی برای تصویر های خود در مسابقات و چالش ها در شبکه های اجتماعی مختلف لایک و رای بگیرید و در مسابقه برنده شوید .