ثبت نام پنل اس ام اس رایگان برای مدت 3 روز

لاوین اس ام اس جهت اثبات خدمات و پشتیبانی بی وقفه خود، برای افرادی که مایل هستند قبل از خرید کل امکانات سامانه را بررسی و با روال پشتیبانی ، ارسال پیامک ، و … ما آشنا شوند نسخه رایگان و آزمایشی سامانه پیامکی خود را برای مدت 3 روز در اختیار علاقه مندان قرار میدهد.پس از این 3 روز در صورت رضایت از خدمات و پشتیبانی ما، میتوانید مبلغ مربوط به یکی از پنل های عادی ما را واریز کرده و از طریق پشتیانی ( تیکت داخل سامانه ) یا تماس تلفنی با کارشناسان ما پنل مد نظر خود را برای یک سال ( کلیه پنل ها هزینه تمدید سالانه دارند و این هزینه یک چهارم قیمت اولیه سامانه میباشد ) خریداری و ثیت نمایید.

برای ثبت نام نسخه رایگان کافیست هنگام ثبت نام و تکمیل فرم ، نوع پنل کاربری را “”نسخه رایگان 3 روزه”” انتخاب کنید.

تعرفه ارسال پیامک در نسخه رایگان 3 روزه

لازم به ذکر است تعرفه ارسال پیامک در نسخه 3 روزه رایگان “هر پیامک 20 تومان میباشد” و در صورت پرداخت هزینه دیگر پنل ها و ارتقای پنل اس ام اس به پنل های دیگر تعرفه طبق جدول صفحه اول کاهش داده خواهد شد.

هنگام ثبت نام پنل اس ام اس دقت داشته باشید : سامانه یک خط اختصاصی 14 رقمی با پیش شماره 2000 به صورت رایگان به شما اختصاص میدهد.4 رقم اول این شماره 2000 ثایت است و 10 رقم بعد توسط شما انتخاب میشود.هنگام انتخاب این شماره دقت کنید!!!  چرا که در صورت تبدیل نسخه رایگان به دیگر نسخه ها، همین شماره در پنل شما باقی میماند و امکان ثبت خط رایگان دیگر وجود ندارد و برای ثبت خطوط دیگر باید هزینه آن پرداخت شود . جهت مشاهده تعرفه خطوط اختصاصی کلیک کنید