روش عبور از بلک لیست مخابرات

راه عبور از بلک لیست مخابرات

کسانی که از پنل پیامکی ،  پیامک ارسال می کنند با کلمه بلک لیست آشنا هستند .

با توجه به افزایش پیامک هایی که به ازای دریافت آن مبلغی از اعتبار شارژ تلفن همراه کم می کردند،بسیار زیادی از افراد امکان دریافت پیامک تبلیغاتی را برای خود مسدود کردند و با شماره اختصاصی های معمولی نمی توان برای این افراد پیامک ارسال کرد.

شماره های بلک لیست مخابرات همان شماره هایی هستند که اس ام اس تبلیغاتی خود را بسته اند و نمی خواهند پیامک های تبلیغاتی دریافت کنند .

اما برخی از کاربران می خواهند برای مشتریان ، کارمندان و … پیامک ارسال کنند  و می دانند که آن ها برای دریافت پیامک رضایت دارند .

برای عبور از بلک لیست مخابرات نیاز به انجام هیچ کاری نیست . سامانه هوشمند لاوین اس ام اس ، امکانی را برای همه کاربران و همه پنل های خود در نظر گرفته که در آن کاربران بدون هیچ محدودیتی میتوانند پیامک های خود را به دست مخاطبان خود برسانند

روش ما برعکس همه سامانه ها ، استفاده از خطوط خدماتی نیست . چراکه با خطوط خدماتی فقط پیامک های اطلاع رسانی ارسال میشوند ” پیامک هایی که جنبه تبلیغاتی نداشته باشند”

روش ما روشی کاملا استاندارد میباشد.کلیه پیامک ها با خطوط اختصاصی خود کاربران ارسال میشود ، و پس از ارسال آنهایی که ارسال نشده اند و در واقع در بلک لیست مخابراتی بوده اند مشخص میشود.خطوطی در سامانه در نظر گرفته شده که وظیفه ارسال ارسال نشده ها یا بلک لیست ها را به عهده دارد و با استفاده از این امکان کلیه پیامک های به دست مخاطبان شما خواهد رسید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *